Dünyaca Ünlü Markaları Satın

Arbitrage iş modeli ile dünyaca ünlü markalara ait ürünlerin satışlarını sağlayabilir, düşük risk politikasıyla aylık geri dönüşler elde edebilirsiniz. Reklamı yapılmış, ilk sayfada ve matematiksel hesaplamalar ile sürdürülebilen Arbitrage iş modeli, son dönemde satıcıların tercihi haline geldi.

Amazon Online Arbitrage Eğitimi

Riskinizi Minimize Edin

Arbitrage iş modelinde üretime dahil olmanız gerekmiyor. Karlı ürünleri bulup satış başvurusunda bulunmanız ve kabul edilmesi, satış yapabilmeniz için yeterlidir. Doğru analiz yöntemleri ile ticari risklerinizi azaltın.

Hızlı Sonuç Alın

Hali hazırda satışta ve markalı ürünler tercih edileceği için, Private Label’a göre daha kısa sürede sonuç alınmaktadır. Hızlı satış stratejisi ile dükkan puanınız göz açıp kapayıncaya kadar yükselecektir.

Kolay Tedarik Avantajı

Fiziksel ticarette distribütörlüğünün alınması mümkün olmayan markalara ait ürünleri, Amazon’da kolayca satabilirsiniz. Online/Retail Arbitrage iş modelinde, satışı sağlanmak istenen ürünün izni için direkt Amazon’a başvurabilirsiniz.

Ara Depo Olmazsa Olmaz

Arbitrage iş modelinde bir ara depo ile çalışmak şarttır. Ürünler direkt olarak mağazadan Amazon depolarına ulaşmaz. Öncelikle bir ara depoya gönderilip, Amazon’a uygun olarak barkodlanması gerekmektedir.

Düşük Bütçe Gereksinimi

Arbitrage iş modeli, yüksek bütçeler gerektirmediği için, Private Label’a göre daha uygulanabilir olan iş modelidir. Belli gereksinimleri barındırsa da PPC, lansman ve giveaway yöntemlerine ihtiyaç duyulmaz.

Stratejik Lokasyon

Çözüm ortaklığı kurulan depo, alış vergisinin düşük olduğu ve deniz lojistiğine uygun bir bir eyalette bulunmalıdır. Elde edeceğiniz kar, direkt olarak deponun lokasyonu ile orantılı olarak değişecektir.

Online/Retail Arbitrage Eğitimi

Eğitimimizin ana amacı, katılımcıyı yardım almadan ve hatasız satış yapabilir hale getirmektir. Katılımcıya, karşılaşacağı problemlerle baş edebilmenin yanında, rakip, pazar ve ürün analizlerinde profesyonelleştirerek, fırsatları farketmek, krizleri fırsata çevirebilme yeteneğini kazandırmaktır. Katılımcı tüm riskleri, maliyetleri ve kötü senaryoları analiz etmeyi, rakiplerden gelen saldırılara karşı koymayı, satışı sağlanan marka ve müşteriyle ilişkilerini en üst seviyeye çıkararak, kusursuz bir satış stratejisi oluşturmayı, kısacası uçtan uca Online/Retail Arbitrage ticaret modelini öğrenmiş olacaktır. Pratik yapılması ve aktarılan bilgilerin onaylanması adına, eğitim sonunda bir dizi uygulamalı test yapılarak, eğitimin tamamlanıp tamamlanmayacağına, eğitimci tarafından karar verilecektir.

Eğitimimiz videolu değil, bire bir ve interaktif olarak verilmektedir. Teorik ve uygulamalı olarak ilerleyen eğitimimizde, herhangi bir saat sınırlaması yoktur. Katılımcımız, eğitimin bitiş tarihinden itibaren 30 gün boyunca eğitim içeriğiyle alakalı olarak, unutulan veya tekrar ihtiyacı duyulan noktalarda eğitimcimize ulaşıp destek alabilecektir.

Amerika’daki toptancılardan EIN olmadan ürün satın alamazsınız.

Ürün alırken, eyalete ait alış vergisini hesaplamalarınızın arasına katmayı unutmayın.

Ne kadar fazla ürün gönderimi yaparsanız, kargo firmalarından o kadar indirim alırsınız.

Ürünlerinize ait faturalarınızı minimum 365 gün saklayın. Amazon sizden talep edebilir.

Eğitimin interaktif ve kolay anlatım olması en çok aradığımız özelliklerdi. Çok yoğun bir eğitim sürecinin sonunda, 2 yıldır başarılı bir şekilde satış yapıyoruz. Eğitim sonrası destektende çok memnun kaldık.

Çağrı A. & Hakan D.

1

Ürünlerin Analizinin Yapılması

Karlı olabileceğini düşündüğünüz ürünlerin pazar, rekabet ve satış analizini dikkatlice yapın. Her açıdan doğru bir ürün bulduğunuzu düşünüyorsanız, artık sonraki adıma geçebilirsiniz.

2

Tedarikçilere İletişime Geçilmesi

Tedarikçi dükkanlar haricinde, direkt olarak üreticisine de ulaşın. Toptan olarak satın almak ve Amazon’da satmak için izin isteyin. İzin alındığı taktirde toptan fiyat listesi talep edin.

3

Ürünlerin Depoya Gönderilmesi

Tedarik ettiğiniz ürünleri Amerika’da iş ortaklığı yaptığınız depoya gönderin. Depoda barkodlama ve paketleme işlemlerini yaptırın. Artık ürünleriniz Amazon depolarına yola çıkabilir.

Devamlılığın Gözlemlenmesi

Artık ürünlerinizi Amazon’da üreticinin oluşturduğu listenin altında satabilirsiniz. Ürünün satış oranlarınız takip edin ve devamlı olarak satıp satmayacağınıza karar verin.

Quixsolutions

Eğitim Geçmişimiz

Quixsolutions firması olarak 7 yıllık sektör tecrübemiz ile eğitimlerimizi bire bir, interaktif ve saat sınırı olmadan veriyoruz. Eğitim sonunda 30 gün boyunca bilgisel destek sağlıyoruz.

5000+

Verilen Amazon Online/Retail Arbitrage Eğitimi