Belirsizlikleri Ortadan Kaldırıyoruz

Her yıl vergi döneminde yaşanan kafa karışıklıkları ve bilgi kirliliği sebebiyle, birçok satıcı doğru vergi formlarını Amerika Vergi Dairesi’ne iletmekte zorlanıyor. Sonucunda da ciddi cezalarla karşılaşılıyor. İş modelinin sürdürülebilir olması, yasal zorunlulukları iyi anlamaktan ve uymaktan geçmektedir. Ayrıca hizmet alınan firmanın Amazon, Amerika ve Türkiye vergi sistemine hakim olması gerekmektedir. Aksi taktirde hata kaçınılmaz olaraktır.

vergiformlari

Ön Muhasebenizi Tutun

Vergi formları doldurulurken, sizden yıl içindeki harcamalarınız ve gelirlerinizle alakalı ön muhasebe bilgileriniz talep edilecektir.

Doğru Beyan Yapın

Amerika’da vergi sistemi beyan usulüdür. Doğru vergi beyanında bulunmanız, şirketinizin geleceği için çok önemlidir.

Doğru Partneri Seçin

Vergi formlarında yapılacak hatalar, şirketinizin sağlığı açısından çok iyi sonuçlar doğurmayacaktır. Ciddi yaptırımlarla karşılaşabilirsiniz.

IRS’e Kayıt Olun

IRS’in web sitesine kayıt olarak vergilendirilmenizle alakalı tüm bilgilere ulaşabilir, Online ödeme sistemiyle ödeme yapabilirsiniz.

Muhasebeciye Gerek Yok

Bilinenin aksine muhasebecilere aylık ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Yılda 1 kez, form doldururtmak için ödeme yapmalısınız.

Sistemi Öğrenin

Tüm işi çözüm ortağınıza bırakmayın. Sistemi öğrenmeniz sizi tüm risklerden korur ve karlılığınızın artmasında etkin rol oynar.

Muhasebe İşlemlerinizi Üstleniyoruz

Vergi beyanlarınızda hata olmaması adına tecrübeli bir muhasebe firmasıyla çalışmanız çok önemli. Yılda 1000’den fazla vergi beyanı doldurup Amerika Vergi Dairesi’ne ulaştırıyoruz. Size sağlayacağımız ön muhasebe formunu doldurup bize göndermeniz yeterli olacaktır. Tecrübeli ekibimiz ile sizin yerinize vergi formlarınızı eksiksiz dolduruyoruz ve Amerika Vergi Dairesi’ne ulaştırıyoruz. İşlemlerin sonucunda, vergi formlarınızın sağlıklı bir şekilde iletildiğine dair onay belgenizi teslim ediyoruz.

Vergi formlarının bireysel olarak doldurulmaya çalışılması, büyük hatalara, sonucunda da yaptırımlara sebep olabilir.

Muhasebe işlemlerini tamamlayacak firmanın Amerika ve Türkiye’deki regülasyonlara hakim olması gerekmektedir.

Her vergi döneminde aynı muhasebe firmasıyla çalışılması, işlemleri kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır.

Muhasebe firmasından ön muhasebenizi nasıl tutacağınıza dair bilgi edinin ve bu bilgilere göre beyanda bulunun.

Amerika’da şirket kurulumunu hizmetinden sonra, her yıl vergi formlarımızı Quixsolutions firması aracılığı ile IRS’e beyan ediyoruz. Birkaç saat içinde formlarımız hazırlanıyor ve teslim ediliyor. İletildiğine dair onay belgesi de aynı gün içinde elimize ulaşıyor.

Trustea LLC

1

Hesaplama Yapılması

Yıl içindeki cirolarınız üzerinden giderlerin ve net karın belirlenmesi, belgelenmesi.

2

Ön Muhasebe Sağlanması

Vergi beyanı sağlayacak muhasebe firmasına ön muhasebe bilgilerinin ulaştırılması.

3

Formların Doldurulması

İletilen ön muhasebe bilgilerine göre 1120 ve 5472 vergi beyan formlarının doldurulması.

Onay Belgesi

Vergi beyan formlarının IRS’e ulaştığına dair onay belgesinin elde edilmesi.

Quixsolutions

Formlarınızı Hazırlayalım

Amerika’daki şirketinizin tüm vergi beyanlarını üstleniyoruz. Hatasız şekilde 1120 ve 5472 formlarınızı doldurup IRS’e teslim ediyoruz.

1000+

Beyan edilen vergi formu