Amazon Ekip İşidir

Uzun yıllardır pazarı elinde bulunduran Amazon, müşterilerini memnun etmek için sürekli olarak kendini yeniliyor ve geliştiriyor. Bu süreç en çok satıcıları etkiliyor. Amazon, satıcıların daha iyi hizmet vermesi adına zorlayıcı kurallar getirip yüksek standartlar belirliyor. Zaten var olmanın ve rekabet etmenin zor olduğu pazar yeri, daha da zor hale geliyor. Satıcılar bu noktada profesyonel destek ihtiyacı duyabiliyor. Çünkü operasyonu sürdürmesi karmaşık ve kontrol edilemez hale gelebiliyor.

Amazon Danışmanlık Hizmeti

Yükü Paylaşın

Amazon satıcısı olarak tüm opersayonu tek başınıza yönetmek zorlayıcı olabilir. Bu noktada işi delege edebilir, vaktinizi daha iyi kullanabilirsiniz.

Tam Destek

Danışmanınızdan sadece bilgisel destek almayın. Gerekli noktalarda teknik bilgilerinden de yararlanın. Maliyetlerinizi fazlasıyla düşürecektir.

Tecrübeden Yararlanın

Danışmanlık aldığınız kişilerin geçmiş tecrübelerinden ve stratejilerinden yararlanarak iş modelinizi geliştirebilir, ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.

İş Bölümü

Operasyonu delege edin. Siz bir konuyla ilgilenirken, danışmanınız başka konuyla ilgilensin. Böylece sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı oluşur.

Farklı Görüşler

Tecrübeli bile olsanız, her zaman bir çift ikinci göze ihtiyaç duyacaksınız. Danışmanın size önereceği farklı bakış açısı kesinlikle işinize yarayacaktır.

Sözleşme İsteyin

Çözüm ortağı olarak belirlediğiniz firma veya kişiden sözleşme talep edin. Bir kaç ay sonra yaşanbilecek tatsız olaylardan bu şekilde kaçınabilirsiniz.

Amazon Danışmanlık

Amazon’da tek başınıza çalışmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Belli bir noktadan sonra işler kontrolden çıkabiliyor. Stok takibi, reklam çalışmaları, yeni ürün araştırmaları darken tüm vaktinizi Amazon’a ayırmanız gerekebiliyor. İşlerinizi delege etmeniz, tecrübelerinden yararlanacağınız ve hata yapmanızı engelleyecek bir mentora sahip olmanız, iş modelinizi geliştirecektir.

Danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için başvuran kişi veya firmalara ile öncelikle çalışma metodumuz hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Daha sonra ön çalışma olarak yapılmak istenen iş modelinin artıları, eksikleri, bütçe planlaması, ulaşabilirlik ve ön görülen verimlilik açısından analiz yapıp sözlü olarak raporluyoruz. Bir sonraki adımda ise müşterimizin, danışmanlık hizmetinde yararlanmak istediği noktaları beraber belirliyoruz. Ürünlerinin üretiminin detaylandırılmasından, satış yapılan müşterinin sorduğu soruya kadar tüm operasyonda aktif olarak yer alabiliyoruz. Son adım olarak da gerekli yönlendirmeler, yol haritasının çizilmesi, tedarik ve pazar araştırmaları ile hizmet vermeye başlıyoruz.

Danışmanlık Hizmeti Kimlere Uygun?
Sektörde bulunan veya bulunmak isteyen herkesin yararlanabileceği bir hizmettir. Danışmanlık hizmetimizden genelde profesyonel bir ekiple çalışıp cirolarını arttırmak isteyen, hatadan yapmaktan kaçınıp Amazon hesap sağlığını korumak isteyen, günlük olarak çalıştığı işten dolayı kısıtlı vakite sahip olan veya üretici olarak Amazon pazarında kalıcı bir yer edinmeyi hedefleyen kişiler yararlanabilmektedir.

Danışmanlık hizmeti hem bilgisel hem de teknik uygulamalar içermelidir. Sizinle ortak gibi çalışan bir partner bulmalısınız.

Danışmanınıza sürekli ulaşabiliyor olmanız önemli bir unsurdur. Acil durumlarda ulaşılabilir olması gerekmektedir.

Danışmanlık hizmeti aldığınız şirketin sektör tecrübesi olmalıdır. Kısa süredir hizmet veren firmalar belli durumları öngöremezler.

Ön görüşme sırasında tecrübenizi, bütçenizi, ulaşabilirlik durumunuzu ve gelmek istediğiniz noktayı danışmanınızla paylaşın.

16 yıllık üretici tecrübem ile Amazon’da satış yapıp işletmemi büyütmek istedim. Fakat dışarıdan gözüktüğü gibi olmadığını, ancak sektöre girince anladım. Bu noktada çözüm ortağına ihtiyaç duyduğumu farkettim. Quixsolutions ile tanışmam da tam bu zamanda oldu. 1 buçuk yıldır ürünlerimin üretiminden, müşterilerimin sorduğu sorulara kadar, uçtan uca hizmet alıyorum. Başlanan işi hakettiği gibi bitirmek konusunda güvenilecek tek firma olduğunu düşünüyorum.

Goldholstein Ghee

1

İhtiyaç Belirleme

Danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyulup duyulmadığını durum analizi yaparak değerlendirmek.

2

Araştırma

Belirlenen kriterlere göre danışmanlık hizmeti sağlayan firmaların araştırması ve karar verilmesi.

3

İletişime Geçme

Karar kılınan danışmanlık firması ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizin anlatılması.

Sözleşme Yapılması

Hizmet şartları ve çalışma süresi belirlendikten sonra detayları içeren bir sözleşme imzalanması.

Quixsolutions

Danışmanlık Geçmişimiz

Quixsolutions firması olarak 5 yıllık sektör tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle bire bir danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Yenilikçi yaklaşım ve ihtiyaçlara anında cevap vererek, size başarıya bir adım daha yaklaştırıyoruz.

98+

Danışmanlık verilen kişi ve firma